برای یک جنگ تمام عیار آماده شوید.

بازی Arma3 یک شبیه شبیه ساز نظامی است. شما در این بازی یاد می گیرید که چطور بجنگید و چطور به راحتی کشته نشوید. این بازی با بهره گیری از
خرد جمعی توانسته یمک محیطی را فراهم کند که افراد در هر نوع از تخصص نظامی موثر واقع شوند و از نقش های خود برای نجات گروهان استفاده کنند.
برای استفاده از هر نوع وسیله نظامی شما باید آن را یاد گرفته باشید. هرگز تنهایی در میدان جنگ قدم نگذارید زیرا طعمه هوش متقابل می شوید.

تجربه یک جنگ مدرن و کلاسیک

این بازی برای شما تجربیات فوق العاده را از صحنه های نبرد فراهم میکند. شما در اینجا می آموزید که میدان جنگ محل کسب آموزش نیست.
ما اینجا هستیم تا با استفاده از این بازی برای شما بسیاری از ماموریت های معروف و سرنوشت ساز دنیا را شبیه سازی کنیم تا برای یکبار هم
که شده آن را تجربه کنید و در نقش خود ایفای نقش کنید. تجربه در اینجا آسان است و قطعا استفاده از آن در دنیای واقعی سخت و مشکل است.تماشا کنید.

به اکیپ فارسی زبانان بپیوندید!

طراحی و اجرای ماد تجهیزات ایرانی

مجموعه ایران آرما سال ها است یک جمع ایرانی را گرد هم آورده تا با فعالیت تخصصی روی این شبیه ساز محیطی مهیج برای کاربران فارسی زبان Arma3 فراهم کند. طراحی و اجرای ماد تجهیزات ایرانی برای اولین بار در کشور توسط ما انجام شد و تا به امروز پرچمدار مبارزان ایرانی هستیم. برای تجربه تجهیزات ایرانی می توانید از این ماد استفاده کنید.


ملیت ها همه در کنار هم

پرچم را بالا نگه دار!

این بازی به تنهایی پاسخ گوی نیاز های بازیکنان نبود و به همین علت با توسعه استدیو های تخصصی برای طراحی و مادینگ تجهیزات روز دنیا توانست جایگاه ویژه ایی را بین هوادارانش کسب کند. به همین علت مجموعه ایران آرما با دعوت از کشور های مختلف برای انجام عملیات های مشترک این جذابیت را دو چندان می کند. شما هم می توانید به جمع نیروهای نظامی شبیه ساز بپیوندید با هر ملیتی، کافی است با ما در ارتباط باشید.

نقشه ایی به پهناوری یک کشور!

در این شبیه ساز از نقشه های بسیار بزرگی استفاده شده که پهناوری آن به 50 کیلومتر یا بیشتر می رسد. قدم زدن روی زمین این بازی چندان کار راحتی نیست. در کنار پهناوری آن این اجازه به کاربران داده می شود که با استفاده از تجربیات و علوم نظامی خود تکنیک ها و تاکتیک های مختلف هجوم و دفاع را آزمایش کنند.

شخصی سازی و خلاقیت

هیچ مانعی ایی وجود نداره. خلاق باش!

شما در کنار ماد تجهیزات ایرانی ده ها ماد متنوع دارید که می توانید شخصیت خود را در این بازی شخصی سازی کنید. فقط حواستان به ملیت خودتان باشد. این بازی به شما اجازه می دهد بین صد ها لباس ، کلاه ، جلیقه و تجهیزات به راحتی سرباز مورد علاقه خود را بسازید و نبرد را تجربه کنید.

محیط های متنوع جنگی

طراحی و اجرای نقشه های واقعی در سراسر دنیا موجب شد تا این امکان فراهم شود که شما و تیمتان در خیابان های این شهر ها قدم بگذارید و یک جنگ تمام عیار را تجربه کنید. شهر های دیاله ، تاکستان ، فلوجه و سایر شهر ها را تجربه کنید . با تکیه بر واقعیت شبیه سازی شده در این بازی شما به راحتی نمی توانید بدون داشتن خلاقیت و رهبری در این خیابان ها زنده بمانید.

تجربه یک همکاری تیمی

جلیقه ات را بپوش.

با مطالعه استدیو شرکت سازنده این بازی روی بالستیک ، وزن و قدرت نفوذ یک شبیه ساز به تمام عیار را ساختند. مقاومت جلیقه در برابر گلوله به خوبی اینجا ارزیابی شده. وزن اسلحه ها و مهمات حسابی شما را در میدان جنگ خسته می کند. با دقت و هوشمندی با توجه به عملیات خود سلاح و مهمات را تحویل بگیرید.

همکاری قوی

وارد یک جوخه قدرتمند شوید و با همکاری تمام عیار ، نقش موثر خود را ایفا کنید. هیچ جوخه ایی بدون داشتن همکاری جان سالم به در نخواهد برد در ضمن هدف ماموریت خود را فراموش نکنید. انجام ماموریت به قیمت از دست دادن جوخه برای ما قابل پذیرش نیست . رهبری جوخه را بر عهده شما می سپاریم تا خودتان را نشان دهید.

fa_IRفارسی