پشتیبانی کاربران

به پشتیبانی مجموعه ایران آرما خوش آمدید. قبل از مطرح کردن مشکلات خود لطفا به مشکلات رایج مراجعه کنید.

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟ با ما مطرح کنید.


   

   

   

  سوالات رایجی که پرسیده شده و پاسخ ان را برای شما قراردادیم.

  Q: این بازی چه نوع سبکی است؟

  بازی Arma3 سبک شوتر اول شخص است که در دسته بندی شبیه ساز ها قرار گرفته است. قابل مقایسه با هیچ شوتری نست و لطفا آن را با شوتری دیگر مقایسه نکنید.

  Q: امکان حمایت از مجموعه موجود است؟

  بله شما می توانید با مراجعه به صفحه حمایت از ما ، از مجموعه خود حمایت مالی کنید تا تمام این هزینه ها صرف آنلاین بودن این مجموعه گردد.

  Q: سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی چیست؟

  شما می توانید اطلاعات با جزییات بیشتر را در این صفحه بدست بیاورید. صفحه رسمی Arma3

  Q: در چه پلتفرم هایی این بازی عرضه شده؟

  این بازی به صورت اختصاصی بر روی PC عرضه شده است. اگر شما کامپیوتر شخصی ندارید لطفا منتظر عرضه این بازی روی کنسول نباشید.

  Q: چگونه می توانیم این بازی را رایگان بازی کنیم؟

  شما تنها کافیست است به صفحه مرور بازی رفته و در آنجا از طریق لینک دریافت فایل به صفحه مربوط به دانلود بازی و ماد های مورد نیاز منتقل شوید.

  Q:آیا حساب استیم هم احتیاج هست؟

  بله برای اجرا به صورت رایگان شما نیاز به ساخت حساب استیم و اجرای آن روی سیتم خود دارید.

  Q: آیا باید در ادامه پرداختی داشته باشم؟

  این بازی به صورت رایگان برای کاربران ایرانی عرضه شده و شما می توانید نسخه کرک شده ان را در صفحه مرور بازی دریافت کنید اما اگر از ان دسته از کاربران اورجینال ما هستید باید برای استفاده از DLCs های بازی پرداخت انجام بدید.

  Q: آیا می توانم به صورت آفلاین ماموریت برم؟

  این بازی قسمت بازی چند نفره جذاب تری نسبت به بخش تک نفره دارد و توصیه ما تجربه این بازی به صورت گروهی است.در جواب سوال شما باید بگوییم بله این بازی بخش تک نفره هم دارد.

  Q: آیا این بازی واقعیت محور است؟

  بله سبک مدیریت این مجموعه در حوزه این بازی به صورت میل سیم (شبیه ساز نظامی ) است. شما با ورود به مجموعه باید مراتب عضویت را طی نمایید و در ماموریت ها ایفای نقش شبیه ساز محور داشته باشید.

  Q: آیا راهی برای ارتباط با سایر کاربران هست؟

  بله شما به هنگام عضویت موظف به تهیه میکروفون و تیم اسپیک برای ارتباط با سایرین هستید. توسط سرور تیم اسپیک ما شما با یکدیگر ارتباط برقرار می کنید.

  Q: آیا میتوانم هر لباسی را با هر تجهیزاتی ست کنم؟

  بله شما از بین صد ها تجهیزات پوششی و نظامی میتوانید ست مورد علاقه و مد نظر خود را بسازید اما حواستان به ملیت خود باشد. گاهی در قالب نیروهای آمریکایی به ایفای نقش می پردازید که منطقی نیست از تجهیزات شرقی استفاده کنید.

  Q: آیا امکان تقلب در این بازی وجود دارد؟

  این بازی سبک COOP را پیش گرفته است و هیچ کد تقلب و برنامه های جانبی دیگری نمی تواند به کمک شما بیاید جز هوش فردی خود.

  Q: چگونه می توانم از کاربری که بازی گروهی را خراب کرده یا تقلب کرده را گزارش کنم؟

  شما از طریق ارتباط با مدیریان ما یا فرم تماس با ما می توانید با ارائه مستندات محکم 3 دقیقه ایی کاربر را گزارش کنید تا آن مستندات توسط ما مورد بررسی قرار بگیرد و در کوتاه ترین زمان برخورد گردد.

  Q: میزان خشونت در این بازی چگونه است و چه رده سنی دارد؟

  این بازی یک شبیه ساز نظامی است که گاهاً در برخی دوره های آموزشی ممکن است آموزش هایی ارائه شود که نیاز به سنین بالا تر دارد. هرگز این مجموعه فرد یا گروهی را تشویق به ایجاد خشونت و بی نظمی نمی کند و با این عوامل برخورد خواهد کرد.

  Q: نسخه رایگان با نسخه اورجینال چه تفاوتی دارد؟

  نسخه رایگان مخصوص کاربران ایرانی است که با این بازی آشنا شوند. DLC ها در این نسخه رایگان عرضه شده است. با این نسخه امکان اتصال به سایر سرور ها مقدور نیست. نسخه اورجینال نیز شما با پرداخت و خرید این بازی از فروشگاه ما به جمع بازیکنان آنلاین می پیوندید که امکان استفاده از سایر سرور ها را دارید.

  Q: در هنگام اجرای لانچر به خطای Steam Layer برخورد کردم؟

  اگر از نسخه رایگان ما استفاده کردید قبل از خراج کردن فایل های فشرده ابتدا آنتی ویروس های فعال در سیستم را غیر فعال کنید و سپس اقدام به استخراج نمایید.

  Q: از کجا اخبار و تصاویر را دنبال کنم؟

  شما می توانید به شبکه های اجتماعی رسمی ما که توسط خود ما مدیریت می شوند مراجعه نمایید و ما را دنبال کنید.

  Q: آیا ما هم می توانیم محصولی را برای این مجموعه در زمینه آرما تولید کنیم؟

  بله شما میتوانید ماد یا انیمیشن و یا حتی سناریو ماموریت طراحی کنید و بعد از تایید ما با نام خود در انجمن ما منتظر کنید تا سایرین استفاده کنند.

  Q: امکان همکاری با مجموعه موجود است؟

  بله شما میتوانید در زمینه های : 1- تولید محتوای چند رسانیه ایی 2- پخش زنده 3- طراحی و مدل سازی 4- نرم افزار همکاری داشته باشید.

  Q: من سوالات دیگری دارم که به غیر از این بازی است چطور مطرح کنم؟

  شما می توانید با مراجعه به صفحهات مجازی سوالات خود را مطرح کرده و منتظر باشید توسط مدیران مورد ارزیابی قرار گیرند و در اسرع وقت پاسخ آن را دریافت کنید.

  fa_IRفارسی