نقشه آپدیت بازی

نقشه مسیر ایران آرما

همانطور که می دانید ایران آرما یک استدیو و مجموعه مردم نهاد داخلی است که روی پروژه Arma3 در ایران به صورت تخصصی کار می کند. این نقشه مسیر متعلق به ایران آرما است و هیچ ربطی به نسخه اصلی Arma3  ندارد. این نقشه مسیر حرکت ما تا فتح قله در آسیا است.

رفع ایرادات ماموریت

بسیاری از مشکلات گزارش شده در ماموریت های پیشفرض سرور حل شده است و در صورتی که مورد جدید گزارش شود حتما در بخش مربوط پیگیری می شود.

ارتقای سرور

به دنبال برقراری مناسب ارتباط بین کاربران با سرور گیم تغییراتی را در سیستم سخت افزار سرور ها انجام دادیم تا کاربران با کمترین مشکل به سرویس های ما دسترسی داشته باشند.

تحولی جدید

مجموعه ایران آرما بعد از شروع همکاری فوق العاده با مجموعه پلاس مستر توانست در پلتفرم کرکی ایرانی جای خود را پیدا کند و به عنوان بازی محبوب آن پلتفرم شناخته شود.به زودی اتفاقاتی جدید خواهد افتاد.

به روز رسانی ها

ساده ترین به روز رسانی بزرگ
تمام سرویس هاهمیشه رایگان است

خیلی لازمتغییرات جزیی

به روز رسانی ها همیشه در دو قالب عرضه می گردد. یک به روز رسانی بزرگ : شامل تغییرات اساسی در سیستم بازی که توسط نسخه اصلی داده شده است و هم چنین هم نسخه شدن با ورژن اصلی است. دو به روز رسانی جزیی : معمولا در چینش ساختار ماد های استفاده شده در سرور تغییراتی را ایجاد می کنیم تا برای کاربران محیط تکراری نگردد.

انجمن و ساختار قانونمند مدیریت و توسعه

حیات ما در تغییرات است.

تیم مدیریت ایران آرما به منظور جذاب تر کردن محیط این شبیه سار در ایران از حرکت نمی ایستد . با توجه به روند حرکت و خزش نسخه اصلی این مجموعه سعی در حرکت رو به جلو دارد اما با منطق رفتاری خود. در این مجموعه اتفاقات جذاب تری رقم می خورد تا ارتباط بهتری با این شبیه ساز برقرار کنید. ما همچنان نیازمند همکاری شما کاربران عزیز هستیم. گزارش ایرادات و پیشنهادات شما نقطه قوت حرکت رو به جلوی ما است.

fa_IRفارسی