نسخه جدید وبسایت رسمی ایران آرما

13 ژوئن 2020

 

نسخه جدید وبسایت رسمی ایران آرما رونمایی شد!

با سلام خدمت شما کاربران و همراهان همیشگی مجموعه ایران آرما
بعد از مدت ها با تلاش واحد طراحی و توسعه نسخه جدید وبسایت منتشر شد.
ویژگی های جدید در این نسخه :

1- قسمت اتاق عملیات :
در این قسمت ماموریت هایی که قرار است توسط مجموعه اجرا گردد با ذکر نام و داستان و یگان های درگیر درج می گردد. هم چنین عملیات های مشترک با سایر کشور ها نیز اطلاع رسانی می گردد.
2- قسمت حمایت:
همانطور که می دانید این مجموعه مردم نهاد است و برای بقا نیاز به حمایت دارد. شما در این قسمت قادر خواهید بود که از ما حمایت کنید.
3- گالری:
فعالیت این بخش در حوزه اشتراک گذاری تصاویر ماموریت ها است. شما در این قسمت می توانید به آرشیو ما دسترسی داشته باشید.

4- نقشه به روز رسانی:
شما در این بخش می توانید با مرحله های تحول مجموعه آشنا گردید و نیز از به روز رسانی های آینده ما اطلاعات کسب کنید.

5- تماس با ما:
شما در این بخش می توانید جواب سوالات خود را قبل از مطرح کردن مشاهده کنید. همچنین یک راه امن ارتباطی وجود دارد که نظرات و پیشنهادات را به سمع و نظر ما برسانید.

6- اخبار و مقالات:
در این بخش تمامی اخبار رسمی مجموعه منتشر می گردد. همچنین آموزش های مهم و کاربردی و جزوات آموزشی برای شما تهیه و تنظیم و در این قسمت منتشر می گردد.

این وبسایت به صورت فعال به روز رسانی می گردد. لطفا برای کسب هرگونه اطلاعاتی به این آدرس مراجعه کنید. برخی از دوستان شیطنت هایی داشتند و با خرید دامنه های مشابه و نزدیک به دامنه ما قصد فعالیت به صورت موازی را دارند ، این وب سایت ها زیر نظر ما نیستند و هیچگونه ارتباطی با این مجموعه ندارند.

[برای تهیه بازی و ماد ها کلیک کنید]

در آخر از جناب آقای معراج شیخی ها سرپرست تیم طراحی نسخه جدید وبسایت تشکر می کنیم. امید است این نسخه مورد قبول شما عزیزان واقع گردد.

fa_IRفارسی